...

Хто ми?

Red Dragon — новий ресторан у місті Вінниця. Ми прагнемо задовольнити кожного клієнта. Тому наш заклад пропонує весь асортимент їжі в одному місці. У нас є щойно спечена піца, соковиті бургери та суші на будь-який смак. Також ми не забули про свіжі салати, які допоможуть по-новому розкритись основній страві. І все це ми привеземо просто до тебе додому.

Ми лише вийшли на ринок, але вже готові боротися за твою прихильність. Адже головна наша цінність — клієнти. Нам важливо показати тобі, що ми готуємо не просто їжу. Це частина різних культур світу. І ми прагнемо, щоб ти міг насолодитись стравами повною мірою. В цей ресторан вкладено частинку душі. І ми зухвало стверджуємо, що кращої їжі ти ще не куштував!

...

Чому тобі варто обрати нас?

Турбота про клієнтів для нас на першому місці. Тому ми ретельно стежимо за якістю інгредієнтів. Не використовуємо харчові добавки, ароматизатори та підсилювачі смаку. Лише свіжі овочі, риба та м’ясо. Наші страви по-справжньому смачні!

Наші кур’єри можуть доставити їжу в будь-який куточок міста. До того ж вони неймовірно вправні, тому чекати довго не доведеться.

Проте в нас також є точка самовивозу, де ти можеш отримати замовлення. Вона розташована в зручному місці, неподалік від зупинки громадського транспорту. Ми подбали про те, щоб їжа потрапляла до тебе якомога швидше.

А ще для нас важливо тебе дивувати. Тому наші ціни тобі точно сподобаються. Якщо залишишся з нами й станеш постійним клієнтом, отримуватимеш приємні подарунки до замовлень.

І це ще не все. З нагоди відкриття у нас щотижня протягом першого місяця будуть з’являтись новинки в меню. Тож слідкуй за оновленнями та замовляй найсмачніші страви від Red Dragon!